Раціональне використання водних ресурсів як фактор забезпечення національної безпеки України

ratsionalneСучасні дослідження вчених переконливо свідчать, що техногенний тиск людини на природу і планету наблизився до критичної межі, за якою може наступити катастрофічне руйнування біосфери планети.

Нині вкрай необхідно, щоб кожна окрема людина зрозуміла, що без зміни ставлення до навколишнього природного середовища у більшості громадян, підвищення власної свідомості, ніякі закони, природоохоронні заходи, штрафні санкції тощо не зможуть докорінно змінити ситуацію на краще. Тож, щоб нащадки отримали від нас у спадок чисті ріки, прозору воду, насичені життям водойми як передумову щасливого, багатого суспільства, вже сьогодні кожен має усвідомити свою відповідальність за майбутнє. Слід пам’ятати, що знищити завжди легко, а відродити не завжди можливо.

Учасники VII-го Пленуму Спілки економістів України та Всеукраїнської науково-практичної конференції схвалюють викладені вище Рекомендації та висловлюють сподівання, що відображена в них колективна думка вчених-економістів і практиків буде врахована центральними та місцевими органами виконавчої влади і представницькими органами у практичній роботі та законодавчій діяльності.

Раціональне використання водних ресурсів як фактор забезпечення національної безпеки України

Теги:

Коментарів нема


Would you like to share your thoughts?

Would you like to share your thoughts?

Напишіть відгук